A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak zwykle w naszej smutnej i siermiężnej rzeczywistości osoby w rodzaju Pana Erg-a będą zawsze na cenzurowanym, bo w sposób znaczący wyróżniają się wiedzą lub umiejętnościami od średniej miernoty, która nam tworzy real - co wcale nie znaczy, że ta miernota ma rację. Z historią nie byłem nigdy za pan brat, ale przyznam, że bardzo mnie interesuje historia użytkowa i gospodarcza naszego miasta i w tej dziedzinie wydającej się apolityczną, upatrywałbym wiele płaszczyzn i powodów do dyskusji i dumy z Elbląga wszak nie powstał on 1945 roku.
aborygenie - nie o wiedze tu chodzi a drugie dno! nie oceniaj i nie szafuj slowami jesli nie masz pojecia kto zacz
Nie interesuje mnie to drugie dno. Interesuje mnie wiedza. I NIC poza tym. Zrozumiałaś kobieto?
Nie dalej jak 2 tygodnie temu, na Allegro sprzedawano właśnie taki dokument francuski dotyczący kwaterunku w naszym mieście. Niestety nie wiem za ile poszedł, z pewnością do Muzeum nie trafi.
ERG podziwiam Twoją wiedzę i chętnie czytam twoje " tłumaczenia "zakres wiedzy historycznej jest godny podziwu. Szacun dla Ciebie. AborygenMiejscowy jak zawsze zblazowany malkontent nie zadowolony z rzeczywistości, marudzący pierdziel który nic nie zrobi żeby coś zmienić we własnym mieście, narzekający na swołocz miejscową że jest szarym ludem jakby sam był kimś lepszym - komentarz do ERG celowy. Dalsze Twoje wywody na temat bezkresu nijakości i szarości życia - soryki ale brak smaku i tematu. Pozdrawiam -Jun
Te wszystkie informacje zawarte były w dość grubej księdze formatu A3,z tytułem ELBING wydanie 1936.
Niestety ktoś ją, ,pożyczył, ,. .. .na świętego nigdy. ..
Anonimku zadowolony - może poza festiwalem przymiotników coś kiedyś byś napisał na temat - czy tylko cytaty z Faktów i mitów lub TVN-u. A tak nawiasem mówiąc, nic nie wiesz o moim wkładzie w dzieło elbląskie (zakładając z góry porównanie ze swoim udziałem) a kłapiesz klawiszami bez rozeznania. Więc aby cię usatysfakcjonować, CHOĆ JEDYM - to moja zasługa i moje dzieło - wyznaczenie najniższego punkt w Raczkach Elbląskich, tak zresztą jak udział w bogatej dyskusji na ten temat. A twoje dzieło Łaskawco przymiotnikowo-masturbacyjny ?????
a w Wikrowie jest jeszcze niżej, bo - 2,29 m ppm. .. ..
Do Wielbiciela Elbinga?--- mozesz tylko pozazdroscic wiedzy erga, probujesz mu dorownac ale niestety nigdy taki jak erg nie bedziesz. Ja uwazam ze ty poprostu zazdroscisz mu tej historii jaka posiada pan erg, mozesz tylko sie uczyc od erga jego znakomitej wiedzy. Ja osobiscie jestem dumna z takiego czlowieka i zawsze oczekuje na erga dalsze dokladniejsze opowiesci historyczne, ty nie???.