UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
aborygenie - nie o wiedze tu chodzi a drugie dno! nie oceniaj i nie szafuj slowami jesli nie masz pojecia kto zacz
aborygenie - nie o wiedze tu chodzi a drugie dno! nie oceniaj i nie szafuj slowami jesli nie masz pojecia kto zacz