UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ERG podziwiam Twoją wiedzę i chętnie czytam twoje " tłumaczenia "zakres wiedzy historycznej jest godny podziwu. Szacun dla Ciebie. AborygenMiejscowy jak zawsze zblazowany malkontent nie zadowolony z rzeczywistości, marudzący pierdziel który nic nie zrobi żeby coś zmienić we własnym mieście, narzekający na swołocz miejscową że jest szarym ludem jakby sam był kimś lepszym - komentarz do ERG celowy. Dalsze Twoje wywody na temat bezkresu nijakości i szarości życia - soryki ale brak smaku i tematu. Pozdrawiam -Jun