UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak zwykle w naszej smutnej i siermiężnej rzeczywistości osoby w rodzaju Pana Erg-a będą zawsze na cenzurowanym, bo w sposób znaczący wyróżniają się wiedzą lub umiejętnościami od średniej miernoty, która nam tworzy real - co wcale nie znaczy, że ta miernota ma rację. Z historią nie byłem nigdy za pan brat, ale przyznam, że bardzo mnie interesuje historia użytkowa i gospodarcza naszego miasta i w tej dziedzinie wydającej się apolityczną, upatrywałbym wiele płaszczyzn i powodów do dyskusji i dumy z Elbląga wszak nie powstał on 1945 roku.

AborygenMiejscowy

Anuluj