UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Anonimku zadowolony - może poza festiwalem przymiotników coś kiedyś byś napisał na temat - czy tylko cytaty z Faktów i mitów lub TVN-u. A tak nawiasem mówiąc, nic nie wiesz o moim wkładzie w dzieło elbląskie (zakładając z góry porównanie ze swoim udziałem) a kłapiesz klawiszami bez rozeznania. Więc aby cię usatysfakcjonować, CHOĆ JEDYM - to moja zasługa i moje dzieło - wyznaczenie najniższego punkt w Raczkach Elbląskich, tak zresztą jak udział w bogatej dyskusji na ten temat. A twoje dzieło Łaskawco przymiotnikowo-masturbacyjny ?????
AborygenMiejscowy