UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do Wielbiciela Elbinga?--- mozesz tylko pozazdroscic wiedzy erga, probujesz mu dorownac ale niestety nigdy taki jak erg nie bedziesz. Ja uwazam ze ty poprostu zazdroscisz mu tej historii jaka posiada pan erg, mozesz tylko sie uczyc od erga jego znakomitej wiedzy. Ja osobiscie jestem dumna z takiego czlowieka i zawsze oczekuje na erga dalsze dokladniejsze opowiesci historyczne, ty nie???.

kwiatuszek123.