UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
jest to pojazd o dość dużej wadze. gdyby jechał z dozwoloną predkoscią50 km to na pewno by nie dachował. nie do uwierzenia jest zablokowanie układu kierowniczego chyba, że został wyjęty kluczyk z stacyjki lub komórka. jeżdżę tą ulicą prawie codziennie, trzeba mocno uważać na przejściach dla pieszych szczególnie koło ul jasminowej. w szeregu wypadkach przepuszczając pieszych słysze pisk hamulców pojazdu za mną. a przecież w takich miejscach należy bezwzględnie zwolnic. te dwa przejścia są szczególnie niebezpieczne wieczorem, gdy jezdnia jest czarna a oświetlenie nikłe-nie widać pieszych. przejścia w elblągu są b. źle oświetlone tak jak by ulicami poruszały się furmanki konne a nie sznur samochodów prosze porównajmy oświetlenie przejśc w trójmieście.
UŻYTKOWNIK ULICY