UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No dobra jakby sie mu zablokowala kierownica jak twierdzi to gdyby nie jechal powyzej 50km/h to by zahamowal. Tak mi sie wydaje.
No dobra jakby sie mu zablokowala kierownica jak twierdzi to gdyby nie jechal powyzej 50km/h to by zahamowal. Tak mi sie wydaje.