UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No dobra jakby sie mu zablokowala kierownica jak twierdzi to gdyby nie jechal powyzej 50km/h to by zahamowal. Tak mi sie wydaje.


Anuluj