UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe, za co jest ten obywatel szanowany i przez kogo, bo przeze mnie napewno nie. Mógłby uszanować przechodniów, może nie każdego stać na furę, w której taki frajer może czuć się bezpieczny.
żal
Ciekawe, za co jest ten obywatel szanowany i przez kogo, bo przeze mnie napewno nie. Mógłby uszanować przechodniów, może nie każdego stać na furę, w której taki frajer może czuć się bezpieczny.
żal