UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe, za co jest ten obywatel szanowany i przez kogo, bo przeze mnie napewno nie. Mógłby uszanować przechodniów, może nie każdego stać na furę, w której taki frajer może czuć się bezpieczny.

żal

Anuluj