39
31.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
lol NA tej drodze nie możliwe jest dachowanie, tam jest 40 km/h. Pewnie ładnie zap13rd@lał. Ale co i tak mu się upiecze bo pewnie z urzędu.
Wredny (2012.01.01)

info

0  
  0
Gdyby to był krawężnik to by miał ślady szorowania na bokach opon. Oglądałem na zdjęciach z każdej strony i nic takiego nie widać. Tłumaczenia marnego kierowcy bez wyobraźni.
Wredny (2012.01.01)

info

0  
  0
Ostatnio często widze pajaców gadających przez komórki w aucie. .. czyżby kary były za niskie. A może nie chce się tego egzekwować. ..
aleee (2012.01.01)

info

0  
  0
Ustalanie przyczyn wypadku potrafi trwać tygodniami - opinie biegłych, zeznania świadków, ekspertyzy, badania, itp, itd. .. Tygodniami!!! Tymczasem banda wsiowych durni wydaje wyrok na podstawie faktu, iż auto dachowało. .. Próbowaliście, cuchnące skarpetozolem, trolle prowadzić kiedykolwiek pojazd o masie wyższej niż 1400 kg i "wyższy niż szerszy"? I spróbowaliście wykonać tym pojazdem nagły manwer ominięcia? Tak? To gratuluję - wygraliście odświeżacz do stóp o smaku poziomkowym (zmiana smaku na serowo-śledziowy nie jest spowodowana wadą towaru, więc reklamacji nie uwzględniam, wnioski wyciągnijcie sami). Rozumiem, że większość z was pewnie udaje się po przerwie świątecznej do szkoły a wiadomo, że nauka w podstawówkach czy gimnazjach (łał!) stresuje ostatnimi czasy - stąd te chore i niedojrzałe wypowiedzi. Proponuję, żeby głos zabrali ci, którzy za kółkiem przejechali min 20.000 km (Łojeeeezu! Duuużo, nie?) i zdają sobie sprawę, że naprawdę niewiele trzeba, zeby spowodować tragedię. Nie usprawiedliwiam kierowcy. Nie wiem, czy to jego wina, czy może zawiodła mechanika auta. Mi kiedyś pękł przewód hamulcowy - auto kilkuletnie, stan mechaniczny wzorowy - zawiódł materiał, z którego był ów przewód wykonany. Gdyby przede mna nie jechał Golf, którego niemalże skasowałem to wtoczyłbym sie ze sporą prędkością na przejście dla pieszych. O ewentualnych skutkach do dziś myślę z przykurczem zwieracza. Dośc.
(2012.01.02)

info

0  
  0
Do mojego przedmówcy. Mam Outlandera i mimo, iż jest to auto wyższe (przeważnie wyżej umiejscowiony środek ciężkości) prowadzi się rewelacyjnie, wiele aut osobowych może mu pozazdrościć prowadzenia. Duży rozstaw kół, obniżony środek ciężkości (aluminiowy dach) oraz systemy stabilizacji toru jazdy pozwalają kierowcy "poszaleć", chcesz się przekonać pisz 601868995@interia. pl umówimy się na jazdę próbną. Tutaj widać, że prędkość była znacznie powyżej dopuszczalnej i osobiście nie wierzę w tłumaczenia kierowcy o zablokowanym układzie kierowniczym.
mechanik_amator (2012.01.02)

info

0  
  0
pare minut wczesniej byl kontrolowany przez policje doslownie przy rynku stal na poboczu zapierdzielal po wszystkim jak wariat i tyle a dachowac mozna tylko przy duzej predkosci
(2012.01.03)

info

0  
  0
Brygada moherów już na miejscu! Jest o czym poplotkować.
(2012.01.03)

info

0  
  0
Kupujcie miejskie ciągniki (niby terenówki) - one pięknie kładą się na dach. Niestety niektórzy myślą, że to cudnie trzyma się drogi a szczególnie zakrętów.
Wacek (2012.01.03)

info

0  
  0
To tylko standard elbląski - nieumny za kierownią
MiejscowyAborygen (2012.01.03)

info

0  
  0