UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z winy takiego durnia, który nie potrafi dostosować się do ograniczenia prędkości (bo przecież chyba nie po to kupił taki samochód, żeby jeździć 40 na godzinę?) biedna dziewczyna spędzi noc sylwestrową w szpitalu. .. Dobrze by było, gdyby tylko tą jedną. .Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i apeluję do kierowców o ostrożniejszą jazdę, bo może im się nic nie stanie, ale przez swoje cwaniactwo mogą zniszczyć komuś życie. ..

szkoda