UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
panie nowaczyk czy nie widzi pan że za pana rządów jest totalna siara a mieszkańcy mają pana dosyć? słyszałem o pana wybitnej "pracowitości" jak wyjechałeś pan z rodziną za granicę polski do pracy i szybko wróciłeś więc NIC mnie teraz nie dziwi!