UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

panie nowaczyk czy nie widzi pan że za pana rządów jest totalna siara a mieszkańcy mają pana dosyć? słyszałem o pana wybitnej "pracowitości" jak wyjechałeś pan z rodziną za granicę polski do pracy i szybko wróciłeś więc NIC mnie teraz nie dziwi!


Anuluj