UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
CENZURA!!!!!, ten w czerwonym berecie to fachman od likwidcji hospicjum, domu samototnej matki i katolickiego przedszkola!!!!!
CENZURA!!!!!, ten w czerwonym berecie to fachman od likwidcji hospicjum, domu samototnej matki i katolickiego przedszkola!!!!!