UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nowaczyk czas na ciebie zaczynają strajkować organizacje związkowe w zakładach pracy dostaniesz takiego kopa że zapomnisz gdzie leży Elbląg twoich kolesi zainstalowanych na intratnych posadkach też nikt nie oszczędzi mamy dosyć nieskutecznych rządów i obiecanek i kolesiostwa


Anuluj