UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wg mnie kościół katolicki jest niereformowalny myśli że dalej jest średniowiecze i biskupa trzeba całować po pierścieniach władze kościoła zawierają pakty dla zysku z kim popadnie rozjeżdżają się drogimi samochodami a Pan Jezus żył skromnie i jeździł na osiołku