UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

panie nowaczyk czy nie widzi pan że za pana rządów jest totalna siara a mieszkańcy mają pana dosyć? słyszałem o pana wybitnej "pracowitości" jak wyjechałeś pan z rodziną za granicę polski do pracy i szybko wróciłeś więc NIC mnie teraz nie dziwi!