A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Usmiecham sie ja kto czytam. Jak niekórzy w zyciu mało słyszeli. Halo!? Odbiorcy! a moze twórcy? Niie sklad zepsołu z pewnoscia zna dzwine sceny muzyki w poslce i na swiecie i wiedza, ze rewolucji nie robią bo takie dzwięki w polsce juz dawno były grane - polska elektronika, ktop kumaty to wie i Mentalni sa zwyczajni. Kto obeznany w temacie to bez podniety, a kto nie to sie pieni i borni jakby odkrył arke noego. Ale życze elblaskiej grupie powodzenia bo dlaczego nie? Nic nowego ale momentami ciekawe. Powodzenia!
Do powyżej: Jeśli znasz się na muzyce tak, jak na gramatyce, to raczej za osłuchanego eksperta bym cię nie brał; ) a co do muzy, to popracować chłopaki (i dziewczyny :) jeszcze muszą, i nie ma co się teraz rozpływać, bo jeszcze zwolnią całkiem niezłą tendencję wzrostową jeśli chodzi o muzyczny rozwój. Jeśli przetrwają i będą się wciąż rozwijać, to Polska prędzej czy później o nich usłyszy, a kto wie, może i dalej - czego kapeli życzę.
Do oy!: Nie trzeba zgrywać "eksperta" każdy dzieciac słyszy ze oni sa słabi i wtórni. gramatyka nie ma tutaj nic do rzeczy, kiepska ironia; -D
Bardzo kiepski zespół, nie widzę tu żadnych rokowań nawet na rynku lokalnym, poprostu nie ma targetu na taką muzykę chyba, że jakieś wywiercone kujony - mordokrzaki tudzież suchodzioby. Szkoda bo kilku muzyków się tam encyklopedycznie marnuje.
taa: suchodzioby, drętwościowcy, raczej analno-tezauryzatorskie charaktery, przyszli adepci struktur biurokratycznych
zgodnie z moją opinią zespół jeszcze w tej chwili nie ma szans zaistnienia w europie zachodniej czy Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, ale z powodzeniem mógłby stworzyć produkt gwarantujący powodzenie na rynku chińsko-talibańskim, w Tadrzykistanie czy w środkowo-centalnej Kanadzie
"środkowo - centralna Kanada"? Toś człowieczku sobie pofantazjował, oj. .. poniosłoooo :)
ogromne odkryie ktory to juz sezon
co się czepiacie? Spoko grali i tyle!