UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo kiepski zespół, nie widzę tu żadnych rokowań nawet na rynku lokalnym, poprostu nie ma targetu na taką muzykę chyba, że jakieś wywiercone kujony - mordokrzaki tudzież suchodzioby. Szkoda bo kilku muzyków się tam encyklopedycznie marnuje.