UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do oy!: Nie trzeba zgrywać "eksperta" każdy dzieciac słyszy ze oni sa słabi i wtórni. gramatyka nie ma tutaj nic do rzeczy, kiepska ironia; -D


Anuluj