UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do powyżej: Jeśli znasz się na muzyce tak, jak na gramatyce, to raczej za osłuchanego eksperta bym cię nie brał; ) a co do muzy, to popracować chłopaki (i dziewczyny :) jeszcze muszą, i nie ma co się teraz rozpływać, bo jeszcze zwolnią całkiem niezłą tendencję wzrostową jeśli chodzi o muzyczny rozwój. Jeśli przetrwają i będą się wciąż rozwijać, to Polska prędzej czy później o nich usłyszy, a kto wie, może i dalej - czego kapeli życzę.
oy!