UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo kiepski zespół, nie widzę tu żadnych rokowań nawet na rynku lokalnym, poprostu nie ma targetu na taką muzykę chyba, że jakieś wywiercone kujony - mordokrzaki tudzież suchodzioby. Szkoda bo kilku muzyków się tam encyklopedycznie marnuje.