UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo kiepski zespół, nie widzę tu żadnych rokowań nawet na rynku lokalnym, poprostu nie ma targetu na taką muzykę chyba, że jakieś wywiercone kujony - mordokrzaki tudzież suchodzioby. Szkoda bo kilku muzyków się tam encyklopedycznie marnuje.


Anuluj