UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Usmiecham sie ja kto czytam. Jak niekórzy w zyciu mało słyszeli. Halo!? Odbiorcy! a moze twórcy? Niie sklad zepsołu z pewnoscia zna dzwine sceny muzyki w poslce i na swiecie i wiedza, ze rewolucji nie robią bo takie dzwięki w polsce juz dawno były grane - polska elektronika, ktop kumaty to wie i Mentalni sa zwyczajni. Kto obeznany w temacie to bez podniety, a kto nie to sie pieni i borni jakby odkrył arke noego. Ale życze elblaskiej grupie powodzenia bo dlaczego nie? Nic nowego ale momentami ciekawe. Powodzenia!