"środkowo - centralna Kanada"? Toś człowieczku sobie pofantazjował, oj. .. poniosłoooo :)LechNaStole
"środkowo - centralna Kanada"? Toś człowieczku sobie pofantazjował, oj. .. poniosłoooo :)