UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wygląda na zbyt dużą prędkość paska. Dziecko jeżeli, ,wyrosło" z fotelika można przewozić na podwyższeniu tzw. siedzisku. Proste prawda ?

jamess

Anuluj