UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wygląda na zbyt dużą prędkość paska. Dziecko jeżeli, ,wyrosło" z fotelika można przewozić na podwyższeniu tzw. siedzisku. Proste prawda ?
jamess
Wygląda na zbyt dużą prędkość paska. Dziecko jeżeli, ,wyrosło" z fotelika można przewozić na podwyższeniu tzw. siedzisku. Proste prawda ?
jamess