UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie zastanócie się. Piszecie jakieś bzdety, to o foteliku, to o śliskiej drodze, ale nikt nie pisze z jaką prędkością jechała ta druga przyczepa?.
Furman
Ludzie zastanócie się. Piszecie jakieś bzdety, to o foteliku, to o śliskiej drodze, ale nikt nie pisze z jaką prędkością jechała ta druga przyczepa?.
Furman