UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie zastanócie się. Piszecie jakieś bzdety, to o foteliku, to o śliskiej drodze, ale nikt nie pisze z jaką prędkością jechała ta druga przyczepa?.

Furman

Anuluj