UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"kierowca" ma rację. gdyby uderzyla w bok pierwszej przyczepy to jeszcze mozna uznac za wymuszenie. ale tyl drugiej?? kierowca ciagnika juz byl na trasie biorac pod uwage predkosc wlaczania sie do ruchu ciegnika z dwoma przyczepami to nie widze tu wymuszenia bo pewnie jej jeszcze tam nie bylo gdy zaczynal.
juro2