UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"kierowca" ma rację. gdyby uderzyla w bok pierwszej przyczepy to jeszcze mozna uznac za wymuszenie. ale tyl drugiej?? kierowca ciagnika juz byl na trasie biorac pod uwage predkosc wlaczania sie do ruchu ciegnika z dwoma przyczepami to nie widze tu wymuszenia bo pewnie jej jeszcze tam nie bylo gdy zaczynal.

juro2

Anuluj