UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znowu wypadek w Kazimierzowie. I to prawie w tym samym miejscu, co niedawno. Kiedy urzędasy będą myślec, jak któryś z nich, jakis prominentów zginie ?
Znowu wypadek w Kazimierzowie. I to prawie w tym samym miejscu, co niedawno. Kiedy urzędasy będą myślec, jak któryś z nich, jakis prominentów zginie ?