UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znowu wypadek w Kazimierzowie. I to prawie w tym samym miejscu, co niedawno. Kiedy urzędasy będą myślec, jak któryś z nich, jakis prominentów zginie ?


Anuluj