UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co wy tu ludzie wypisujecie za glupoty, ''zabrac dziecko matce'', macie jakis rozum? sytuacja jest jasna gosciu wymusil ciagnikiem i kobieta nie wychamowala i jest bezsprzecznie jego wina, brak fotelika nie jest tu przyczyna wypadku, prawda dziecko powinno w nim byc, ale badzmy wyrozumiali, moze akurat zapomnieli go ze soba wziasc, to nie zmienia jednak faktu ze bezmozg wymusil ciagnikiem pierszenstwo, gdyby to jechal motor lub chocby quad, a nie osobowka pomyslcie co by sie stalo z kierowca, zginal by na miejscu, przestancie ludzie sie na hama wbijac i myslcie!!!
kierowca