UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

co wy tu ludzie wypisujecie za glupoty, ''zabrac dziecko matce'', macie jakis rozum? sytuacja jest jasna gosciu wymusil ciagnikiem i kobieta nie wychamowala i jest bezsprzecznie jego wina, brak fotelika nie jest tu przyczyna wypadku, prawda dziecko powinno w nim byc, ale badzmy wyrozumiali, moze akurat zapomnieli go ze soba wziasc, to nie zmienia jednak faktu ze bezmozg wymusil ciagnikiem pierszenstwo, gdyby to jechal motor lub chocby quad, a nie osobowka pomyslcie co by sie stalo z kierowca, zginal by na miejscu, przestancie ludzie sie na hama wbijac i myslcie!!!

kierowca