UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W foteliku niby do 12 lat, ale mój syn 7-letni ma 129 cm wzrostu i w każdym foteliku uderza głową w poddachówke, więc wożę go w nadstawce tylko po to żeby pas odpowiednio się ułożył tam gdzie powinien leżeć. CO WYBRAĆ !? MANDAT ZA NIE PRZEWOŻENIE DZIECKA W FOTELIKU, CZY ZŁAMANIE KARKU DZIECKA UDERZENIEM O SUFIT AUTA PRZY JAKIEJŚ DZIURZE KTÓRYCH W POLSKICH DROGACH NIE BRAK !?
ELLY