53
05.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"a to mi wygląda na 90km" a może na 92,5??. .. .. pożal się Boże- sami znawcy, jak nic marnujesz sie na tym forum!
(2011.12.07)

info

0  
  0
Parodia normalnie, sami znawcy który ile jechał. To jest po prostu żałosne. Nawet jak obaj jechali w granicach 50km/h to auto może tak wyglądać! TIR nie zatrzyma się w miejscu a naczepa waży przynajmniej 20 ton, więc taka masa rozpędzona nawet do 50km/h przy czołowym zderzeniu z osobówką miarzdży ją tak jak na zdjęciach widać. Nikogo nie bronię, może jechali szybciej, ale jak czytam wypowiedzi tych pseudo znawców to aż mnie krew zalewa. .. .myślcie troche ludzie!
kierowca (2011.12.07)

info

0  
  0
Przyczyna prosta jechał ze 130km/h na łuku drogi kiedy poczuł utratę panowania nad autem wykonał kierownica nieodpowiedni ruch i go wyniosło. Gdyby nic nie jechało to kilka razy by go "pomajtało" i pojechałby dalej, może trochę wolniej. Te drogi nie pozwalają na pokonywanie łuków z dużymi prędkościami, to nie Niemcy tylko Polska tu buduje się bez głowy.
proboszcz (2012.03.04)

info

0  
  0