UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

. .. drugi nieboszczyk na 7-ce w nowodworskiem w dwa dni, coś jest w mózgach tego narodu, jeżdzę do Gdańska 2-3 razy w tygodniu, za każdym razem widzę mrożące krew w żyłach sytuacje sprokurowane przez kierowców, moim zdaniem ich świadomość bezkarności zaczyna się na osiedlowych parkingach, gdzie parkują na chodnikach, skrzyżowaniach, trawnikach, wbrew znakom i zdrowemu rozsądkowi, a straz miejska i policja nie kontroluje, nie reaguje. .. proponuję wysłać policję na przeszkolenie do Szwajcarii, Niemiec, Skandynawii

wuka