UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

pamietam jak w 2004 roku byl generalny remont siódemki i barany zamiast zrobic tam dwupasmowke to polozyli tylko nowy asfalt na tej waskiej drodze. tusk mimo ze mieszka w sopocie to do wawy i z powrotem przemieszcza sie samolotem wiec go nie obchodzi jakas tam droga. niech pospulstwo ginie wazne zeby tym na gorze i ich kolesiom zylo sie lepiej i w dostatku. Ja takze musze sie zmagac od poniedzialku do piatku z baranami na siódemce bo pracuje w sopocie i dojezdzam samochodem, za kazdym razem gdy jade do pracy to sie modle zebym przezyl podroz. ta droga jest naprawde niebespieczna, jest tam mnostwo wysepek z przejsciami dla pieszych i czesto widze jak idioci wyprzedzaja innych mijajac wysepki z lewej strony. teraz jeszcze zrobili ten objazd kolo gdanska i jadac od strony elblaga jest on fatalnie oznaczony, tzn w niektorych momentach mozna wypasc z drogi bo gamonie robotnicy nie oznaczyli pacholkami swietlnymi konca starej drogi. tylko czekac na powtorke spod pasleka gdzie przez fatalne oznakowanie gosc wbil sie samochodem w betonowy blok. 99 % robotnikow pracujacych przy budowie obwodnicy gdanska to alkocholicy i jadac do pracy zarzymuja sie busem przy sklepie po piwko nastepnie je spozywaja i wtedy do roboty, i tam dalej pija. nikt tego nie kontroluje a pozniej sie pijane barany przemieszczaja koparkami i ciezarowkami po tej drodze objazdowej. gdzie jest milicja?

konduktor induktor