UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak to jest jak się nie buduje na takim krótkim odcinku przez tyle lat drogi dwupasmowej (Elbląg - Gdańsk), drogi, która jest codziennie przeładowana samochodami osobowymi i TIR ami. Nasrali wysepek, chodniczków, przejść dla pieszych, sygnalizacji, zmarnowali pieniądze a za to wszystko można było dawno wybudować dwupasmówkę (jak Elbląg - Pasłęk). No i dalej będą wypadki na tej trasie dopóki nie zaczną budowy drogi, która prowadzi przede wszystkim na lotnisko. Zrobili z siódemki drogę dla przejażdżki dla niedzielnych kierowców - ograniczenie 70km/h prawie na całej długości Elbląg - Gdańsk. Niech ktoś zrobi dobrą robotę a nie zbieranie tylko łapówek z przetargów!!!
halo