UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak to jest jak się nie buduje na takim krótkim odcinku przez tyle lat drogi dwupasmowej (Elbląg - Gdańsk), drogi, która jest codziennie przeładowana samochodami osobowymi i TIR ami. Nasrali wysepek, chodniczków, przejść dla pieszych, sygnalizacji, zmarnowali pieniądze a za to wszystko można było dawno wybudować dwupasmówkę (jak Elbląg - Pasłęk). No i dalej będą wypadki na tej trasie dopóki nie zaczną budowy drogi, która prowadzi przede wszystkim na lotnisko. Zrobili z siódemki drogę dla przejażdżki dla niedzielnych kierowców - ograniczenie 70km/h prawie na całej długości Elbląg - Gdańsk. Niech ktoś zrobi dobrą robotę a nie zbieranie tylko łapówek z przetargów!!!
halo