UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja bym się wstrzymała od obwiniania i wyzywania kierowcy. Nie jest jasne z jakich przyczyn doszło do wypadku. Na zdjęciach widać w samochodzie fotelik dla dziecka. Z pewnością rodzina przeżywa teraz straszne chwile więc oszczędźcie im jeszcze dodatkowych przykrości. Ja bardzo współczuje bo zginął człowiek. .. głębokie wyrazy współczucia.


Anuluj