UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie można każdego stawiać wjednym rzędzie ze wszystkimi! Nikt nie wie jakie były przyczyny tego wypadku. Napewno nie zjechał na lewy pas bo miał taką ochotę czy wyprzedał. Może zasłabł, może zasnął, może jechał zbyt szybko, ale w starciu czołowym z tirem ktorego pcha naczepa z 20 tonami na pace nawet przy 70km/h auto mogłoby tak wyglądać! Współczuje rodzinie i wszystkim bliskim. I doradzam, nie czytajcie tego bo większość ludzi ofiare tego wypadku będzie mieszać z błotem i robic z niej pirata drogowego i niewiadomo co jeszcze. Przeżyłem to sam, miłem wypadek, ale przeżyłem. Nie z powodu brawury, czy prędkości - zwykłe zasłabnięcie, a i tak wszyscy wiedzieli lepiej jak jechałem, co zrobiłem itp. Szkoda nerwów na czytanie tych wpisów. Pozdrawiam

kierowca