UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
gdyby byly dwupasmowe drogi to i tak buraki z wiochy jezdzililyby caly czas lewym pasem!!! tak jest obecnie na obwodnicy elblaga
gdyby byly dwupasmowe drogi to i tak buraki z wiochy jezdzililyby caly czas lewym pasem!!! tak jest obecnie na obwodnicy elblaga