UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

gdyby byly dwupasmowe drogi to i tak buraki z wiochy jezdzililyby caly czas lewym pasem!!! tak jest obecnie na obwodnicy elblaga


Anuluj