UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkam w Jazowej, samochód w którym jechała ofiara nie jechał z nadmierną prędkością. Najgorzej jest o poranku kiedy noc miesza się ze wschodzącym słońcem. Stary kierowca wie co to oznacza. Szkoda człowieka, widziałem we wraku fotelik dziecięcy, na szczęście pusty. Tragedia dla rodziny, tylko tyle powiem.

koles28

Anuluj