UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

turban: jak koniecznie chcesz autostradą do Gdańska to na A1,zaraz za Czarlinem, wezeł Swarożyn. Jedziesz i masz !

ket

Anuluj