UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
turban: jak koniecznie chcesz autostradą do Gdańska to na A1,zaraz za Czarlinem, wezeł Swarożyn. Jedziesz i masz !
ket
turban: jak koniecznie chcesz autostradą do Gdańska to na A1,zaraz za Czarlinem, wezeł Swarożyn. Jedziesz i masz !
ket