A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ludzie weźcie się w garść, nudzi wam się w domach i komentujecie, znajdzcie sobie jakieś zajęcie, bo nie znacie sprawy, a się wymądrzacie jakbyście wszystkie rozumy pozjadali. ..
Będziemy pamiętać elbląskich przeciwlotników a w szczególności o ś. p. Tomku Murkowskim.
a gówno tam bedziemy pamietac
Po co nam w ogóle wojsko, będzie nas bronił rosyjski gwardzista do spółki z niemiecką bundeswerą. Destabilizacja i kpina z polskiej armii trwa na całego.
Po co przyszli Ci co mogli temu zapobiec!!!!
Kto ich zaprosił!!!!
Tragedia!!!!
Kat na stypie u skazańca!!!!
po co mampłlacic swoje pieniadze na wojsko ?(cytat)Po to gadzie abys nie gadal po rosyjsku lub po niemiecku, jak bys do szkoly chodził i jeszcze do tego uwazał na lekcjach to bys wiedzial czemu panstwa nawet uni czy inne utrzymują armie ale jak sie zapłacilo za komisje albo mialo platfusa i do wojska sie nie poszlo to teraz najlepsze wytłumaczenie. Na koniec jak masz jakiegos kolege ktory sprzedaje paliwo to jak nie chcesz placic swoich pieniedzy na takich ludzi to ich wskaz. Dla mnie jestes karaluchem a robactwo trzeba tępić A niechaj narodowie wżdy postronni znają, Iż Polacy nie gęsi, iż swó j język mają ?. Znasz to, podejrzewam ze nie
ech !! a miało być inaczej, szkoda że tak się dzieje widocznie nie zależy to państwu na bezpieczeństwie miasta im mniej tym lepiej.
Miło wspominam ten pułk.
szkoda kasy na wojskowych darmozjadów
Nie ma nic milszego jak przeczytać o poranku pełne zawodu i rozgoryczenia komentarze wyborców Grzesia i PO:-D Jak se wybraliście to tak macie; -P