UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co nam w ogóle wojsko, będzie nas bronił rosyjski gwardzista do spółki z niemiecką bundeswerą. Destabilizacja i kpina z polskiej armii trwa na całego.

szydlar

Anuluj