UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co nam w ogóle wojsko, będzie nas bronił rosyjski gwardzista do spółki z niemiecką bundeswerą. Destabilizacja i kpina z polskiej armii trwa na całego.
szydlar
Po co nam w ogóle wojsko, będzie nas bronił rosyjski gwardzista do spółki z niemiecką bundeswerą. Destabilizacja i kpina z polskiej armii trwa na całego.
szydlar