UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

po co mampłlacic swoje pieniadze na wojsko ?(cytat)Po to gadzie abys nie gadal po rosyjsku lub po niemiecku, jak bys do szkoly chodził i jeszcze do tego uwazał na lekcjach to bys wiedzial czemu panstwa nawet uni czy inne utrzymują armie ale jak sie zapłacilo za komisje albo mialo platfusa i do wojska sie nie poszlo to teraz najlepsze wytłumaczenie. Na koniec jak masz jakiegos kolege ktory sprzedaje paliwo to jak nie chcesz placic swoich pieniedzy na takich ludzi to ich wskaz. Dla mnie jestes karaluchem a robactwo trzeba tępić A niechaj narodowie wżdy postronni znają, Iż Polacy nie gęsi, iż swó j język mają ?. Znasz to, podejrzewam ze nie

bartr

Anuluj