A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciekawi mnie co stanie się z infrastrukturą /koszarowce hala stołowka i in/myślę że zostaną właściwie wykorzystane i nie będą świecić pustkami i nie będa marnieć.
Ci co rozwalili wszystko pchają się jak m. .. y wszędzie ale takich wybraliśmy. Pretęsje Obywatele Elbląga do siebie.
Polska od morza do morza. Hajda na koń. Zapoczątkujmy wyścig zbrojeń. Nowa myśl techniczna, wzrost inwestycji. Na koniec atak na Chiny i odebranie im nadwyżki budżetowej. elrama
No to czas na bataliony, gdzie pracę mają CZĘSTO całe rodziny "KOWALSKICH".
Ministrowi obrony powinni jaja zapalniczka poprzypalac, moze wtedy poszedlby po rozum do glowy. ..
A gdy nadejdzie. .. wiatr z północy a z nim woda to powiecie szczerze ze tego pułku szkoda.
Bo żołnierze nie są tylko od walki ale od pomocy wspomnicie moje słowa. .. ..
gdy woda was zaskoczy!!!!
Poczekamy jak będzie znowu cofka. Ale wtedy nie będzie wojska aby pomogło.
ja p. i, e. r, d. o, l. ę znowu polska armia wyprodukowała wielu t, rep. owskich emerytów po 18 latach pracy w wieku 37 lat a kto za to wszystko zapłaci my wszyscy obywatele będziemy j, e. b, a. ć do 67 lat
i bardzo dobrze cymbale ze bedziesz j. e. b. a. l nie nadawales sie do armii to z. a. p. i. e. r. d. a. l. a. j przy lopacie nawet do 80.powodzenia
nsr nsr to jest najlepszy w waszym życiu cel !!!