UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma nic milszego jak przeczytać o poranku pełne zawodu i rozgoryczenia komentarze wyborców Grzesia i PO:-D Jak se wybraliście to tak macie; -P

JesusAlvaro

Anuluj