UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie weźcie się w garść, nudzi wam się w domach i komentujecie, znajdzcie sobie jakieś zajęcie, bo nie znacie sprawy, a się wymądrzacie jakbyście wszystkie rozumy pozjadali. ..

Wrrrr....

Anuluj