UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie weźcie się w garść, nudzi wam się w domach i komentujecie, znajdzcie sobie jakieś zajęcie, bo nie znacie sprawy, a się wymądrzacie jakbyście wszystkie rozumy pozjadali. ..
Wrrrr....
Ludzie weźcie się w garść, nudzi wam się w domach i komentujecie, znajdzcie sobie jakieś zajęcie, bo nie znacie sprawy, a się wymądrzacie jakbyście wszystkie rozumy pozjadali. ..
Wrrrr....