29
11.11.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co z tego, że pracy nie ma i chleba, ważne, że są igrzyska, co, Grzesiu?A Ty durny Polaku świętuj, i dalej zaciskaj pasa, bo od stycznia 2012r. w prezencie Ci władza funduje kolejne POdwyżki prądu, gazu, paliwa itp. itd.
Liberum Veto ! (2011.11.12)

info

0  
  0
kilka fotek na ESR http://www.bikerelblag.hg.pl
Darecki ESR (2011.11.12)

info

0  
  0
Wstyd mi za wychowawców i nauczycieli szkół Elbląga. W uroczystościach uczestniczyli tylko uczniowie kilku szkół zawodowych i chwała im za to a szczególnie nauczycielom którzy potrafili ich zmobilizować. Gdzie gimnazja, licea które teoretycznie powinny kształcić przyszłe elity???? Gdzie Kuratorium, dyrektorzy szkół, nauczyciele historii i Wosu. Podejrzewam że tęsknią za świętami 1go Maja i 22Lipca. To Wy jesteście wini zadymom i schamieniu dzisiejszej młodzieży. Wstyd, wstyd. .. ..
mieszkaniec Elbląga (2011.11.12)

info

0  
  0
do bezczelnego mieszkanca elblaga wpis wyżej: zajmij sie lepiej swimi brudami, a nie oceniasz i oczerniasz innych. KIm jesteś ze masz prawo sie czepiac? Elita? haha ty sie nie mieszaj do wychowania i z pretensjami to pisz ale do gorbaczowa; D pfff znalazł się oceniacz. Nie ma obowiązku.
(2011.11.12)

info

0  
  0
młodzi faszysci
antifa (2011.11.12)

info

0  
  0
Faszystowskie hasła, swastyki na murach Dawni pacyfiści zamienili się w faszystów Jedna ojczyzna i jeden naród Kiedyś anarchiści, dziś nacjonaliści Hasła wolności zamienili w przemoc, Zawładnęła nimi ta brutalna siła Znaki nienawiści na wszystkich murach, Głupia ideologia bezsilnych kretynów
(2011.11.13)

info

0  
  0
lala lala
(2011.11.13)

info

0  
  0
pierwszy maj juz nie jest najwiekszym świetem Polaków :(
lewak (2011.11.14)

info

0  
  0
to pierwszy taki skandal żeby bandyta policyjny bił ojca równie pięknego jak na zdjęciu
(2011.11.14)

info

0  
  0