UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wstyd mi za wychowawców i nauczycieli szkół Elbląga. W uroczystościach uczestniczyli tylko uczniowie kilku szkół zawodowych i chwała im za to a szczególnie nauczycielom którzy potrafili ich zmobilizować. Gdzie gimnazja, licea które teoretycznie powinny kształcić przyszłe elity???? Gdzie Kuratorium, dyrektorzy szkół, nauczyciele historii i Wosu. Podejrzewam że tęsknią za świętami 1go Maja i 22Lipca. To Wy jesteście wini zadymom i schamieniu dzisiejszej młodzieży. Wstyd, wstyd. .. ..

mieszkaniec Elbląga