UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co z tego, że pracy nie ma i chleba, ważne, że są igrzyska, co, Grzesiu?A Ty durny Polaku świętuj, i dalej zaciskaj pasa, bo od stycznia 2012r. w prezencie Ci władza funduje kolejne POdwyżki prądu, gazu, paliwa itp. itd.

Liberum Veto !